Namierzanie telefonu

Regulamin


Każda osoba, które akceptuje regulamin oświadcza, iż zapoznała się z jego treścią oraz oświadcza, że zgadza się z każdym punktem wymienionym w regulaminie.

1.Wyjaśnienia


Usługodawca - locked.pl - spółka będąca właścicielem serwisu
Użytkownik - osoba fizyczna, która korzysta z usług świadczonych przez serwis usługodawcy
Lokalizacja - system lokalizacji telefonu w oparciu o infrastrukturę GPS, BTS, WIFI lub GSM2.Usługa oferowana przez Usługodawcę:


- Użytkownik, który korzysta z usług usługodawcy, oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz akceptuje każdy zawarty w nim punkt.
- Usługodawca oświadcza, że nie gromadzi, ani nie przechowywuje wpisywanych przez użytkowników danych (z wyjątkiem adresu e-mail)
- Usługa oferowana przez portal locked.pl ma charakter informacyjny. Zespół naszych specjalistów przygotował rozległe i szczegółowe opisy dotyczące metod namierzania telefonu oraz jego ewentualnego zabezpieczenia w przypadku kradzieży w zależności od posiadanego systemu operacyjnego urządzenia mobilnego. Usługodawca udostępnia użytkownikom cenną wiedzę oraz instrukcje opisujące w jaki sposób dokonać lokalizacji za pomocą konkretnego oprogramowania, którego odpowiednia konfiguracja umożliwia lokalizację telefonu komórkowego. Opisy w szczególności skupiają się na telefonach opartych o systemy operacyjne takie jak: Android (Google), iOS (Apple), Windows Phone (Microsoft) oraz inne.
- Dostęp do wszystkich opisywanych przez nas usług umożliwiających lokalizację telefonu możliwy jest za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze lub specjalistycznej aplikacji/funkcji telefonu komórkowego. Wszystkie opisywane przez nas aplikacje są dostępne do pobrania za darmo, jednakże dostęp do naszych treści informacyjnych może wiązać się koniecznością wniesienia opłaty. Opisywane przez nas aplikacje nie są własnością Usługodawcy. Naszą rolą jest jedynie ich zaprezentowanie oraz ewentualna pomoc użytkownikom w odpowiedniej konfiguracji.
- Usługodawca nie odpowiada za spory wynikające z konfiguracji aplikacji na urządzeniu mobilnym do którego użytkownik nie ma prawa
-Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, jednak dostęp do treści premium, które są elementem oferowanej przez nas Usługi jest poprzedzony koniecznością uiszczenia symbolicznej opłaty weryfikacyjnej. Opłaty można dokonać za pomocą szybkiego przelewu za pomocą platformy transferuj - platforma obsługuje większość banków, przelew zostaje zaakceptowany w przeciągu około minuty. Wysokość opłaty zależy od wybranej usługi. W sprawie ewentualnych reklamacji prosimy o kontakt pod [email protected]
-Wszystkie ceny podane na stronie są cenami netto. Użytkownik kupujący usługę jest zobowiązany we własnym zakresie opłacić ewentualne podatki obowiązujące w zależności od prawa lokalnego. Usługa jest skierowana przede wszysktim do obywateli Stanów Zjednoczonych.
- Ponieważ nasz serwis sprzedaje "informacje" akceptując regulamin rezygnujesz z możliwości odstąpienia od umowy (rezygnacji z zakupu po jego dokonaniu)
- Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.
- Akceptując regulamin oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (adresu e-mail) przez Usługodawcę do celów związanych z udostępniania oferowanej usługi (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883)) oraz otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
[Regulamin ->wolne tłumczenie z Języka Angielskiego, przepraszamy za ewentualne błędy]